Víte, jak funguje PPC reklama?

Každý majitel firemního webu nebo eshopu by měl mít zajištěnou propagaci, která se mu bude starat o pravidelné zákazníky. Bez propagace lidé nebudou vědět, že vůbec existujete, přesto se mnoho lidí zdráhá web kvalitně propagovat a zbytečně se tak připravuje o mnoho zákazníků, kteří využijí služeb nebo produktů konkurence. S propagací je vhodné začít co nejdříve a pravidelně do ní investovat, abyste měli stálý přísun potenciálních zákazníků. Druhů propagace je mnoho a pokud chcete mít alespoň jednu jako důležitý základ, ideální volbou je PPC reklama.

Poznejte PPC reklamu

Víte, co je ppc reklama? Možná to nevíte, ale přesto ji vidíte každý den, v obsahu webů má mnoho atraktivních podob, někdy ji vidíte jak videoreklamu, jindy jako animaci, obrazovou reklamu či prodejní reklamu se zobrazením konkrétních produktů. Tato reklama se dělá tak, aby oslovila vaší cílovou skupinu a neplatí se u ní za zobrazení, nýbrž za prokliky na váš web. Na její efekt dlouho čekat nemusíte, je možné ji spustit už do několika dnů. Vytváří se na různých platformách vyhledávačů, populární je u nás zejména Google Ads a Sklik.

Chcete vědět ppc reklama – jak se tvoří? Nehledejte návody, protože i s návodem půjde o amatérský pokus, který vám nepřinese zdaleka takové výsledky, jako když PPC kampaň svěříte do rukou profesionálů. Ideální volbou je zkušená agentura na ppcprofits.cz, která má v oblasti PPC mnohaletou praxi a prokazatelné výsledky a reference. Specialisté se s vámi dohodnou na všem důležitém a kampaň spustí už do 5 dnů. Bude profesionálně nastavená i spravovaná tak, abyste měli neustálý přísun návštěvníků. Dostanete plný přístup do reklamního účtu i k analytickým nástrojům, kde můžete efekt reklamy sledovat. Více informací najdete na webu agentury ppcprofits.cz.