Profesionální řešení pro internetový obchod

Snad ještě nikdy nebylo tak výhodné disponovat internetovým obchodem jako v době, kdy musí být mnoho kamenných obchodů zavřených. Nejen období pandemie však ukázalo výhodu, kterou přináší prodej zboží online. Disponovat internetovým obchodem znamená zbourat hranice mezi tím, komu své produkty budete nabízet, budou dostupné lidem v celé České republice nebo i v celém světě.

Řešení jménem PrestaShop

Abyste však internetový obchod vybudovali, je zapotřebí zvolit správné řešení. Právě tento první krok je nutné správně promyslet, protože se bude výrazným dílem podíle na vašem budoucím úspěchu. Ať už chcete disponovat malým eshopem s desítkami produktů nebo chcete mít tisíce položek, nejlepší volbou je PrestaShop. Jde o open source řešení pro internetové obchody, které má podporu v češtině a můžete jeho funkce libovolně rozšiřovat prostřednictvím celé škály modulů. Nejlepší eshopy na trhu jsou postavené právě na PrestaShopu a může se stát platformou i pro váš eshop.

Obraťte se na specialisty

Pokud chcete mít konkurenceschopný eshop, který bude mít pro vaše potenciální zákazníky atraktivní design a bude perfektně a bezchybně fungovat, obraťte se na specialisty, kteří vám eshop na PrestaShopu vytvoří. V České republice je jediným PrestaShop partnerem společnost na 1Presta.cz. Společnost pracuje s PrestaShopem více než 10 let, používá vysoce kvalitní servery v OVH datacentru, které vám zajistí vysokou bezpečnost. Kvalitní programátoři a kodéři se postarají o funkce na míru. Co se týče vzhledu, grafici a designeři vám zajistí vzhled na míru nebo upraví vybrané šablony tak, aby vám plně vyhovovaly. Zvolte již od začátku zkušeného a spolehlivého partnera pro tvorbu eshopu a získáte ten nejlepší základ pro váš online byznys. Pokud jste vždy chtěli provozovat eshop, neváhejte a obraťte se na specialisty z 1presta.cz.