Levná elektronika Bravo

Přáním každého spotřebitele je nakupovat kvalitní a přitom levné zboží. Tuto představu naprosto splňuje obchod Eli M Store, který prodává nejrůznější elektronické pomocníky převážně od českých firem, včetně výrobce Bravo. Tato kvalitní elektronika levně je rozdělena do několika kategorií podle účelu použití.

Sortiment elektroniky Bravo

Český výrobce Bravo produkuje nejrůznější elektronické přístroje, nářadí a stroje. Pro lepší přehlednost jsou tyto výrobky rozděleny do dvou hlavních kategorií. Jednak jsou to nejrůznější elektroničtí pomocníci do domácnosti, a jednak přístroje, nářadí či stroje určené pro dům, dílnu a zahradu.

Kategorie domácnost

Firma Bravo vyrábí celou řadu elektronických přístrojů, které se uplatňují hlavně v domácnostech, ale také v kancelářích či v jiných prostorách:

  • CD přehrávače – jako příklad lze uvést CD rádio digitální B-6037 MT-832 v černé barvě. Přehrává i Mp3, má vstupy USB, AUX a vstup pro sluchátka. Další varianta je v barvě červené a navíc má funkci Bluetooth
  • Digitální teploměr bezdrátový – pěkný design, jednoduché ovládání a nízká cena jsou hlavními atributy. Umí měřit vnitřní i venkovní teplotu díky venkovnímu senzoru, jehož dosah je minimálně 100 m. Je napájen baterií, která je součástí balení
  • Kuchyňské spotřebiče – příprava potravin či nápojů, zavařovací hrnce, tepelná úprava pokrmů
  • Péče o tělo – konvektory, sušáky ručníků, koupelnové infrazářiče, teplovzdušné ventilátory
  • Úklid domácnosti – vysávání, žehlení a další doplňky a příslušenství

Kategorie dům, dílna a zahrad

Zahrnuje nejrůznější ruční elektrické nářadí, měřidla, zahradní nářadí a stroje, textílie, tkaniny, pletiva a další sortiment, který obchod Eli M Store nabízí převážně od českých výrobců. Jednou z firem, se kterými obchod spolupracuje, je také Isolit-Bravo, která vyrábí kuchyňské přístroje, výrobky z plastických hmot a formy pro lisování plastů.