Kvalitní nářadí pro firmy i domácí kutily

Ať už sháníte nářadí pro svoji firmu, či si chcete pořídit nové kousky do své domácí dílny, vždy očekáváte kvalitu za přijatelnou cenu.

Kvalitní elektronářadí i nářadí ruční naleznete v e-shopu stanley-fatmax.cz.

Jaké výhody nabízí toto nářadí? Především je to jeden akumulátor pro všechny přístroje. Veškeré kousky nabízejí spolehlivý a dokonalý výkon. Díky kvalitnímu nářadí pracujete efektivně a rychle a vybírat si můžete z celé řady nových modelů. Samozřejmostí je i příslušenství, které si také můžete v e-shopu objednat.

Proč právě FATMAX?

Společnost působí na trhu s nářadím již velmi dlouhou dobu. Díky tomu získala cenné zkušenosti, které se odrážejí v nářadí, jež svým uživatelům nabízí. Kromě toho se společnost věnuje modernizaci a zdokonalování výroby i výrobků. To je záruka kvality i maximální funkčnosti každého kousku. Díky průzkumu trhu a požadavků svých uživatelů každoročně nabízí velké množství nových a inovativních produktů s maximálním výkonem, ergonomií a dlouhou životností. Během vývoje jednotlivé kousky procházejí rozsáhlými zkouškami, které zajistí nejlepší možné kombinace potřebných parametrů.

Při výrobě jsou využívány technické inovace, které pocházejí z vývojového oddělení DEWALT.

Tipy pro vás

Bez některých pomocníků se neobejde nejen žádný řemeslník, ale ani domácí kutil. Mezi takové patří příklepová aku vrtačka. Nabízí větší množství nastavitelných pozic, regulaci kroutícího momentu pro šroubování do různých materiálů, pracovní LED svítilnu, která zajistí optimální osvětlení celého pracovního prostoru. Pohodlí při práci umožňuje i vícekomponentní ergonomická rukojeť a tělo, které má pryžové překrytí. Na těle jsou umístěny pryžové výstupky, jež mají zajistit ochranu proti poškození stroje i povrchu obráběného materiálu. Součástí jsou i 2 akumulátory 1,3 Ah Li-ion, nabíječka 1A (80 min.), která má úsporný režim a to vše je uloženo v kufříku. Ten umožňuje snazší přenášení.