Důležité vybavení pro pořádání akcí

Plánujete pořádat akci pro více lidí? Hromadné akce znamenají pro pořadatele mnoho starostí. Je vždy potřeba, aby se hosté dobře bavili a cítili příjemně. Základním předpokladem pro úspěch celé akce je, aby měli hosté dostupné občerstvení. Každý host se potřebuje napít a správným občerstvením zajistíte, že u vás lidé vydrží déle. Abyste mohli občerstvení poskytnout, je potřeba mít kelímky.

Pořízení nápojových kelímků

Nápojové kelímky se mohou zdát jako maličkost, ale pokud nemáte správného dodavatele, tak je na poslední chvíli neseženete, běžné obchody vám nezajistí tento sortiment v dostatečném množství. Nejlepší volbou je specializovaný dodavatel, kterým je v tuzemsku společnost JARICO s.r.o., která na adrese https://www.jarico.cz/potravinarske-a-gastro-obaly-napojove-kelimky-katskup100.php nabízí kompletní sortiment kelímků pro všechny vaše akce. Vybírat můžete kelímky i příslušenství k nim, jako jsou podnosy, víčka aj. Kelímky jsou dostupné v různých velikostech, provedeních, ale i materiálech.

Na většině akcí nejčasteji narazíte na plastové kelímky, ty můžete vybírat zde https://www.jarico.cz/napojove-kelimky-plastove-kelimky-katskup10005.php. Nejčastější využití mají pro studené nápoje, výjimkou jsou hnědo-bílé kelímky na kávu. Tyto kelímky jsou velmi levné a pro jednorázové použití jako stvořené. Pokud chcete pozvat menší množství hostů a záleží vám na tom, aby měli komfort, můžete do kelímků investovat více a poídit kelímky PET nebo KRYSTAL. Jedná se o kelímky ze silnějšího materiálu. Mnohem lépe se drží a také se z nich lépe pije. Jestliže na vašich akcích nabízíte teplé i studené nápoje, nejvhodnější jsou papírové kelímky, jde o univertální volbu, se kterou nikdy neuděláte chybu. Pro horké nápoje jsou nejlepší kelímky termo EPS, zde vydrží nápoj dlouho teplý a dotyčný se s kelímkem nespálí. Na Jarico.cz neseženete jen kelímky, ale i mnoho dalšího skvělého sortimentu na akce, například jednorázové nádobí, gastronomické obaly a mnoho dalšího.