Chcete chránit svůj majetek? Pomůže vám s tím fotopast

Když opouštíte dům, možná jste vždy nervózní, že bude váš majetek zase nějaký čas bez dozoru. Zajímalo vás někdy, jestli se u vás něco děje, když nejste doma? Někteří lidé už zjistili, že je například navštívil zloděj. O návštěvě cizího vetřelce často nemáme ani ponětí. Existuje však způsob, jak mít přehled o každém, kdo vkročí na váš pozemek. Pomocníkem k nezaplacení je fotopast, tedy přístroj, který má mnohostranné využití. Přírodovědci s ním sledují přítomnost zvířat v divoké přírodě a majitelé domů používají fotopast k ochraně majetku.

Fotopast má mnoho předností

Fotopast není jako kamera, neumístí se na dům, ale naopak na strom, aby ji nikdo neviděl. Jelikož má maskovaný vzhled, na stromě ji jen tak někdo nezaregistruje a budete o ní vědět jenom vy. Bude tajně sledovat váš pozemek a když na něj někdo vkročí, tak ho okamžitě vyfotí nebo nahraje na video. Jak vlastně fotopast pozná, že někdo na pozemek vkročil? Disponuje citlivým PIR čidlem, které reaguje na tepelný pohyb. Když ho zaznamená, okamžitě vetřelce vyfotí. Mezi nejlepší fotopasti na trhu patří fotopasti Bunaty. Disponují neviditelným nočním přísvitem, takže nezvané hosty vyfotí i v nočních hodinách, aniž by si toho všimli. Fotopasti jsou velmi odolné a vydrží ve venkovních podmínkách spolehlivě fungovat po celý rok.

Snímky z fotopasti si můžete prohlížet na displeji fotopasti nebo si jí propojit s počítačem. Jestliže si nechcete záběry prohlížet jen zpětně, zvolte fotopast Bunaty s GSM modulem. Taková fotopast vám snímky vždy ihned zašle jako MMS na telefon nebo na email. Následně budete v aktuálním čase vědět o každém vetřelci. To se zajisté hodí zejména tehdy, když jste daleko od domova. S fotopastí na pozemku budete klidnější a budete vědět, že váš majetek střeží spolehlivá technika, která vás bude informovat o všem důležitém. Pokud vás fotopasti zajímají, můžete si je vybírat v eshopu na Fotopasti-bunaty.cz.