Kvalitní tiskoviny podporují vaši prestiž

Pokud chcete vystupovat reprezentativně a to nejen jako majitel či zástupce firmy, nestačí k tomu jen dokonalý oblek a vybrané chování, ale také pečlivě zpracované tiskoviny.

Vizitky podpoří vaši image

Možná si nyní říkáte, že tištěným vizitkám v dnešní digitální době dávno odzvonilo. Omyl je však pravdou. Tištěné vizitky jsou stále vítaným pomocníkem. Velkou výhodou a předností je výroba vizitek online. Tuto službu nabízí e-abctiskárna.

A proč mít stále po ruce tištěné vizitky? Ne každý holduje digitálním vymoženostem a vy nikdy nevíte, kde, kde a komu budete potřebovat předat své kontaktní údaje. Tištěná vizitka je tak ideální možnost. Můžete ji využít jak k soukromým, tak i firemním účelům. Pokud ji doplníte o logo společnosti a sladíte s firemní identitou, bude to navíc dokonalý reklamní produkt, který je vždy po ruce.

Kromě toho si můžete nechat navrhnout a vytisknout vizitky jednostranné nebo oboustranné, skládané či přímo na míru. Velkým hitem současnosti jsou vizitky magnetické.

Udělejte radost originální novoročenkou

Novoročenky tisk je tradice, která je velmi oblíbená. Novoročenky můžete využít nejen jako přání všeho dobrého do nadcházejícího roku pro své blízké, ale i pro obchodní partnery či klienty. Touto malou kartičkou tak dáte najevo, že vám na nich záleží a že si jich vážíte.

Fotoplátno jako dokonalý dárek pro každého

Fotoplátno můžete využít jako jednu z možností, jak zvěčnit vaše fotoobrazy. Je to však také dokonalý způsob, jak vytvořit veřejnou prezentaci vašeho podnikání. Na fotoplátno můžete nechat vytisknout produkty či služby, které nabízíte. Vytvoříte si tak dokonalou a originální reklamu, kterou můžete umístit do veřejných prostor či kanceláře vaší společnosti. Tisk na plátno levně zajistí e-abctiskárna. Díky velkoformátovému tisku získáte pro vaše fotografie daleko větší rozměry.